آمادگی اسکن قلب

بیمار گرامی لطفا:

1- حداقل 4-2 ساعت قبل از انجام اسکن ناشتا باشید.

2- شب قبل حتما استحمام نمایید (تراشیدن موهای سینه برای آقایان الزامی است).

3- لباس راحت و جلوباز بپوشید.

4- طبق نظر پزشک معالج خود داروهای (تئوفیلین، آمینوفیلین، دی پیریدامول، آتنولول، پراپرانول، متورال، نیتروکانتین، سوستاک، آملودیپین، آدالات، دیلتیازم، ایزوسورباید، ایزوردیل، سوتالول، کارویدولول، متوپرولول، آملوپرس) را 48 ساعت قبل از انجام اسکن با نظر پزشک معالج قطع نمایید.

5- یک روز قبل از انجام اسکن از مصرف چای، قهوه، شکلات و نوشابه، کاکائو، نسکافه و بستنی کاکائویی خودداری فرمایید.

6- در صورت وجود سابقه آسم یا برونشیت یا بیماری های دیگر ریوی قبل از انجام اسکن اطلاع دهید.

7- داشتن یک نفر همراه و 100 سیسی شیر الزامی است ( از اوردن اطفال زیر 10 سال و خانم های باردار به مرکز جدا خودداری فرمایید).

8- مدارک قبلی ( اکوکاردیوگرافی، تست ورزش و گزارش آنژیوگرافی در صورت وجود) آورده شود.

9- اسکن شما در دو مرحله انجام خواهد شد.

10- از آنجایی که داروی اسکن به نام شما سفارش داده خواهد شد لذا خواهشمند است در روز تعیین شده و راس ساعت مقرر جهت انجام اسکن مراجعه نمایید و در صورت انصراف در انجام اسکن حداقل 24 ساعت قبل این مرکز را در جریان قرار دهید در غیر این صورت به علت عدم استفاده از داروی سفارشی شما و بی اثر شدن آن، مبلغ پیش پرداخت به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

11- مراجعین محترم توجه داشته باشید که ساعت مراجعه اعلام شده از طرف پذیرش، ساعت انجام اسکن نمی باشد بلکه ساعت پذیرش جهت اعلام برنامه و توزیع دارو است. انجام اسکن برای بیماران متغیر بوده و 2 الی 6 ساعت وقت شما را می گیرد.

12- در صورت تاخیر بیش از نیم ساعت بخش هیچ گونه مسئولیتی در قبال پذیرش بیمار نخواهد داشت و وقت شما به افراد رزرو تعلق می گیرد.

تلفن: 77225269-77491171

0 نظر

پاسخ دهید

Want to join the discussion?
حس پشتیبانی حرفه ای!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *